Bungee fitness dance jumping

Nowy produkt

40 Przedmioty

699.00zł

-200.00zł

499.00zł

Obniżka!

Bungee fitness 

Lina Bungee Fitness to specjalnie zaprojektowany sprzęt dostosowany do zajęć fitness.

zawartość zestawu:

  • lina bungee o długości 120 cm
  • dodatkowa guma regulująca wage 
  • uprząż
  • karabinki
  • krętlik
  • daisy chain

Bungee Fitness firmy M-pole zostało zaprojektowane na dwa przedziały wagowe do 65 kg, oraz 65-110 kg, dzięki czemu  w prosty i szybki sposób można dobrać odpowiednią linie do wagi. W zestawie nie ma niestalowych elementów. Regulacja wysokosći jest możliwa dzięki dołączonym do zestawu "daisy chain". Uprząż jest zaprojektowana tak aby nie wywierała nacisku na brzuch. W "gumie" znajdują się 4 gumy, różnią się miedzy sobą średnicą, co daje różny udźwig.

Dodatkowo do lepszej regulacji ciężaru klienta można dokupić dodatkowe gumy, które dopina sie na zewnątrz gumy podstawowej do karabinków. 

Jedna guma cieńsza ma udźwig 10 kg, natomiast grubsza 15 kg. 

Uprząż jest regulowana w obwodzie ud, w obwodzie bioder, oraz odległości pasa od nóg. Sprzęt jest bardzo  starannie wykonany. 

Na innych aukcja sprzedajemy osobno elemnty 

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu 791870977

Chcesz sie dowiedzieć jak dobierać gumy do ciężaru użytkownika, oraz specyfikacji sali zaglądnij na nasz BLOG 

WAŻNE: Istnieje możliwosć przetestowania sprzętu przed podjęciem decyzji. Nie każdy sprzedawca daje taką możliwosc. W tym celu prosze o kontakt lub podczas składania zamówienia należy napisac że sprzęt będzie kupowany "na próbe" Sprzęt taki można zwrócić po testach do 14 dni. Oczywiscie w tym wypadku dopuszczone są ślady użytkowania. W innym wypadku sprzęt kupiony oraz zwrócony nie powinien nosić śladów użytkowania. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

10 innych produktów w tej samej kategorii: