MATERAC 120 cm średnicy ECONOMIC

1 dzień

Nowy produkt

63884 Przedmioty

250.00zł

-20.00zł

230.00zł

Obniżka!

Grubość :     4cm, 10 cm, 5 cm 

Wypełnienie :    pianka PE, lub pianka PU

Gęstość :    170 kg/m3, 35 kg/m3

Pokrycie:    SKAJ 

MATERAC 10 cm, lub 5 cm  

Wypełniony jest pianką POLIURETANOWĄ inaczej pianką tapicerską. Materace M-Pole są miekkie. Grubość 10 cm bardzo dobrze zabezpiecza przy nauce trudnych tricków bez asekuracji instruktora. Materaca idealnie sprawdzają sie przu upadkach z większej wysokosci- spełniajac funkcje amoryzujace. Materac pokryty jest SKAJ'EM- materiał łatwo zmywalny, jest także bardzo starannie wykonany. Materac od spodu połączony rzepem, co sprawia, że połowki nie rozjeżdzaja sie a rzep nie ma stycznosci ze skóra.  

 MATERAC 4 cm

Wypełnienie POLETYLENOWE o dużej gęstości powoduje komfort podczas ćwiczeń z uwagi na to że stopy nie zapadają się w materac. Przy upadku z niewielkiej wysokości amortyzuje, jednak nie nadaje się do ćwiczeń na duzych wysokościach. Duża gestośc materaca sprawia że 4 cm grubości jest wystarczające aby odizolować cwiczago od podłogi podczas upadku.  

Materace 10 cm ECONOMIC często posiadamy na magazynie w takich kolorach czarny. Na pozostałe kolory, jak i na materace 4 cm czas oczekiwaniaod 2 do 7 dni. koszt wysyłki:

--------------------

Cena za wysyłke 20 zł / szt. 

Status zamówienia mozna sprawdzić poprzez logowanie na stronie,  lub zapytanie na maila 

Opis certyfikacji materiałów znajduje się na stronie CERTYFIKATY

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 innych produktów w tej samej kategorii: