Rura chromowa 45 MM

1 dzień

Nowy produkt

11559 Przedmioty

670.00zł

-215.00zł

455.00zł

Obniżka!

Rura pole dance czyli pionowy drążek do ćwiczeń. Jeżeli marzy Ci się własna, profesjonalna rura do treningu w domu.

Funkcja obrotowo-statyczna- Nie musisz już wybierać miedzy rurą obrotową a statyczną.  W kilka sekund przełączysz funkcje rury odkręcając śrubki przy dolnej podstawie. Te same figury na rurze statycznej wymagają innej techniki na rurze obrotowej, możesz zatem zwiększać różnorodność swojego treningu kiedy tylko tego potrzebujesz. Do zestawu dołączone są wszystkie niezbędne klucze, jedynie czego potrzebujesz aby bezpiecznie zamontować drążek to poziomica. 

Rura modułowa- możliwość złożenia, oraz rozbudowania - Składa się z przedłużek o różnej długości. Można ją zamontować w pomieszczeniach od 2,25 m do 2,70 m wybierając odpowiednie przedłużki z zestawu. Margines wysokości regulowany jest rozporem znajdującym się przy górnej kopule. Jeżeli natomiast często się przeprowadzasz i będziesz potrzebować montażu rury w wyższym pomieszczeniu powyżej 270 cm wtedy bez problemu kupisz przedłużki dostępne w naszym sklepie. Taką rurę zamontujesz nawet do wysokości 3,2 m. 

Łatwość i szybkość montażu- Można ją rozkładać i składać wielokrotnie,   

Duże podstawy (kopuła i talerz) zakończone silikonem- Talerz górny o średnicy 40 cm skutecznie blokuje rurę przed zsunięciem się z sufitu zapewniając bezpieczeństwo nawet podczas najbardziej wyczynowych ćwiczeń. Taki system sprawia, że rury nie trzeba przykręcać na stałe. Natomiast biały silikon od spodku kopuły i podstawy nie rysuje ściany ani podłogi kiedy stawiamy montujemy rurę w wynajętym mieszkaniu.  

6 miesięcy gwarancji - to jednak nie wszystko. Nie zostawiamy klienta bez opieki nawet po upływie 6 miesięcy. Pomagamy każdemu również klientom którzy nasze rury kupili z drugiej ręki. Serwisujemy drążki kilku letnie, lub wysyłamy części zamienne elementów które z czasem zużywają się jak w samochodzie.  Nie zostawimy Cie bez technicznego wsparcia i opieki. 

Udźwig 200 kg Drążek nadaje się nawet do ćwiczeń dla dwóch osób. 

Średnica 45 mm- Najbardziej popularna średnica używana w szkołach pole dance, i na zawodach.   

Czas i koszt wysyłki- mamy bardzo duży stan magazynowy więc zazwyczaj staramy się wysyłać na następny dzień od daty zaksięgowania wpłaty.  


Każdy zestaw składa się z
-talerza podstawy
-drążka A 93 cm z łożyskiem
-drążka B 102 cm
-przedłużka 25 cm
-przedłużka 12 cm
-talerza górnego (38 cm średnicy)
-osłony regulacji
-kluczy do montażu

Rura M-pole

Rura X-pole

1. Wyprodukowano w Chinach 1.Wyprodukowano w Chinach
2. Serwis w Polsce 2. Serwis w Wielkiej Brytanii u producenta
3. Łożyska które w domowych warunkach można wymienić 4. Dwa łożyska które można wymienić, kolejne dwa wbudowane w rurę. 
4. Części wymienne i elementy rury takie jak przedłużki zawsze dostępne w Polsce4. Długi czas oczekiwania na niektóre produkty i części do tej rury z powodu częstych braków na magazynie w Wielkiej Brytanii
5. Dostępne pokrycia rury;  chromowana, malowana proszkowo5. Dostępne pokrycia rury: chromowana, malowana proszkowo, silikonowa, mosiężna lub tytanowa
6. Łączenie przedłużek przez skręcanie ich ze sobą. 6. łączenie przedłużek z zastosowaniem jointów
7. Rozpór regulujący na górze 7. Rozpór regulujący na dole
8 Funkcja statyczno obrotowa- przełączenie na dole8. Funkcja statyczno -obrotowa przełączana na dole
9. Mozliwość rozbudowania, lub skrócenia. Rura demontowalna, nie wymaga przykręcenia do sufitu 9. Mozliwość rozbudowania, lub skrócenia. Rura demontowalna, nie wymaga przykręcenia do sufitu 
10. Cena 455 zł 10. Cena około 1000 zł Przez ponad rok byliśmy dystrybutorem rur X-pole jednak zrezygnowaliśmy ze sprzedaży produktów ze względu na słabą obsługę klienta przez producenta z Wielkiej Brytanii i zbyt długi czas rozpatrywania reklamacji przez nich.


MOCOWANIE STAŁE M-pole

Oferujemy mocowanie sufitowe rozporowych rur M-pole na stałe do sufitu poprzez odpowiedni talerz. Jeżeli masz wysoką rurę lub potrzebujesz aby jeden z jej końców był na stałe przykręcony do sufitu ( ponieważ masz np wąską belkę sufitową, na której nie zamontujesz szerokiego talerza), to mocowanie jest właśnie dla Ciebie. Pasuje do każdej średnicy i rodzaju rur M-pole. Zamawiając zestaw podstawowy, należy wybrać odpowiednią opcje montażu przy składaniu zamówienia. Otwory w mocowaniu na śruby fi 8

Śruby z kołkami montażowym należy dokupić we własnym zakresie. Długość śrub w zależności od rodzaju sufitu. 

Problem z montażem tel 796281960

Gdyby jednak naasunęły sie jakieś pytania zapraszamy do zakładki  "Najczęściej zadawane pytania"

lub na naszego bloga gdzie poruszamy wszystkie tematy związane z pole dance. 

PRODUCENTM-pole

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Related products