BUNGEE FITNESS- specyfikacja sali i sprzętu

BUNGEE FITNESS- specyfikacja sali i sprzętu

Jeżeli chcesz wprowadzić do fitness klubu innowacyjne zajęcia bungee fitness to wcale nie musisz miec wysokiej sali.

Minimalna wysokość to 2,7 metrów. Należy jednak mieć na uwadze że im wyżej są podwieszenia tym promień ćwiczeń jest większy.

Standardowo na jedna osobe należy przenaczyć powierzchnie okolo 2 metrów do przodu, oraz metr po bokach i do tyłu. Oczywiście promień ten się zwiększa, ale to ile powierzchni będziemy potrzebować zależy jakie ćwiczenia będziemy robić. Na sali o powierzchni 80 metrów mieści się średnio 8-10 uchwytów w odpowiedniej odległości.

Aby zamocować sprzęt należy upewnić się czy mamy odpowiedni sufit. Nie ma możliwości montażu na sufitach podwieszanych, jednak zazwyczaj sufity podwieszane mają nad sobą konstrukcję na której się trzymają. Jeżeli bardzo zależy Państwu na wprowadzeniu zajęć bungee fitness, należy uchwyty zamontowac do belek nośnych lub zrobić odpowiednią konstrukcje nad karton-gipsem.

W sklepie M-pole mamy dostępne różne uchwyty do mocowania sufitowego, można również skorzystać z gotowych haków. aby solidnie zamontować jakiekolwiek mocowanie należy użyć kleju do betonu albo kołków rozporowych.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment: